3 metry nad niebem

Powołanie

Masz czasem tak, że wydaje Ci się, że nie jesteś do niczego potrzebny? Że inni dają sobie doskonale radę bez Ciebie, a Ty tylko przeszkadzasz i psujesz wszystko, co Ci wpadnie w ręce. Lepiej żeby inni się tym zajęli.

Jak bardzo ja to znam. Ile razy zdarzyła mi się sytuacja, gdy chciałam się wycofać z danej inicjatywy, bo dochodziłam ciągle do wniosku, że się nie nadaję, że jestem za młoda, żeby cokolwiek wiedzieć, że jeżeli się czegoś podejmę to będzie tylko gorzej. Bardzo mi zależało, żeby nie popełnić błędów, oraz żeby życiem kierowali ludzie, którzy na prawdę są powołani przez Boga. Nie ja. Bo kim ja jestem? Co mam tak naprawdę robić i po co tu właściwie jestem? Jaką historię reprezentuję, żeby mieć co opowiadać?

Bardzo kluczową historię. Tutaj nie chodzi o mnie. Nie chodzi tu o Ciebie. Chodzi o tych, którzy tej historii nie poznali. Nie jesteś tutaj po to, żeby opowiadać o swoim życiu, o swoich doświadczeniach i wiedzy. Jest to dużym podparciem i świadectwem, ale nie to jest najważniejsze.

Bóg stworzył Cię na swój obraz, jako najpiękniejsze i najwspanialsze stworzenie. Obdarzył Cię łaską wolnej woli chociaż wcale nie musiał tego robić. Postanowił za Ciebie umrzeć, abyś nie musiał być poddany śmierci.

Już rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi?

Nieważne jak wielkie masz wykształcenie, nieważne czy umiesz coś robić czy nie, nieważne jakie masz doświadczenie. Jesteś tu po to, aby opowiedzieć innym, co w tej całej historii się wydarzyło. Kim tak naprawdę jesteśmy. Jaką łaską i ogromem miłości zostaliśmy obdarzeni. Pokaż innym, jak żyjesz łaską życia wiecznego, aby i oni pragnęli poznać cud, który wydarzył się wiele pokoleń temu. Opowiedz historię najwspanialszej i bezgranicznej Miłości jaka się wydarzyła. Opowiedz czym to jest dla Ciebie. Opowiedz swoją historię, która została zaplanowana przed stworzeniem świata.

Gdyż nie służysz sobie, lecz służysz tym, którzy się pogubili, aby oni mogli ujrzeć najczystsze uosobienie Miłości.

Uwierz mi, nadajesz się do tego. A dlaczego? Bo po to zostałeś stworzony, aby służyć, świadczyć i kochać. Gdyż sam zostałeś ukochany i obdarzony łaską życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *